Apartamento En El Centro De Salou

  • 50 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Apartamento En El Centro De Salou van 50 m² heeft een eersteklas ligging en biedt gemakkelijke toegang tot Aquopolis op ongeveer 25 minuten lopen verderop. Dit appartement is gelegen op 10 km afstand van Tarragona Central treinstation en op 150 meter afstand van Oasis Park busstation.

Deze accommodatie is uitgerust met een badkamer met badlakens.

Mogelijkheden voor snorkelen zullen de ervaring van de gasten versterken.

Het appartement heeft ook met een kitchenette.

Het appartement is gelegen op ongeveer 30 minuten wandelafstand van het Cala Crancs-strand. 1-slaapkamer Apartamento En El Centro De Salou is in de buurt van het Parque Municipal de Salou en biedt een gemakkelijke wandeling van 5 minuten naar het centrum van Salou. De accommodatie ligt slechts 1 km van de Fuente Cibernética. Het 1-badkamer appartement ligt op 5 km afstand van luchthaven Reus.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Apartamento En El Centro De Salou
Marina'S Calm
Mobiele prijsaanbieding

Marina'S Calm

9.5
Voortreffelijk 40 beoordelingen
61 m van de accommodatie
USD 120 USD 108
per nacht
Sixth Floor
Mobiele prijsaanbieding

Sixth Floor

8.9
Fantastisch 18 beoordelingen
95 m van de accommodatie
USD 260 USD 234
per nacht
Apartamento En La Zona Turistica De Salou
Mobiele prijsaanbieding

Apartamento En La Zona Turistica De Salou

8.2
Heel goed 45 beoordelingen
107 m van de accommodatie
USD 201 USD 181
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Reus
    13 km

    Treinstations

    Tarragona Central Station
    10 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Shuttle

    • Pendeldienst (toeslag)

    Activiteiten

    • Snorkelen

    Accommodatie diensten

    • Beveiliging

    Voor kinderen

    • Kinderzwembad

    Recreatie

    • Privéstrand
    • Seizoensgebonden buitenzwembad
    • Strandtoegang

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Terras

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Toegangssleutel

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:00
    Uitchecken: van 05:00 tot 11:00
    LicentienummerHUTT-037070
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Apartamento En El Centro De Salou gelegen?
      Apartamento En El Centro De Salou is naast de Paseo Marítimo gelegen.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Apartamento En El Centro De Salou?
      Populaire attracties in de buurt van Apartamento En El Centro De Salou zijn onder andere de Fuente Cibernética, dat zich op een loopafstand van 20 bevindt.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Uncle Sam's, Fordies S.C.P en Salou restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in dit appartement?
      Dit appartement is zeker huisdiervriendelijk.
    • Wat is de afmeting van Apartamento En El Centro De Salou?
      Apartamento En El Centro De Salou meet 50 m².
    • Is er een zwembad in Apartamento En El Centro De Salou?
      Ja, Apartamento En El Centro De Salou heeft een zwembad.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Reus
    13 km

    Treinstations

    Tarragona Central Station
    10 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Apartamento En El Centro De Salou

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten